قوانین و مقررات

1. در زمان استفاده از سایت، توجه نمایید که آدرس مرورگر شما حتما https://xdgbit.com باشد.

2. با انجام معامله با xdgbit.com، شما تایید می‌کنید که شرایط و قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید و با این شرایط خدمات موافقت کرده‌اید.

xdgbit.comتابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و بستری برای تبادل دارایی ارزدیجیتال با ریال است و هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در این بستر صورت نمی‌گیرد.

3. قوانین درج شده ممکن است مورد بازبینی قرار گیرند و لازم است کاربر پیش از هربار ثبت سفارش آخرین شرایط و قوانین را مطالعه و در صورت پذیرش آن اقدام به تبادل ارز دیجیتال نماید.

4. تنها اکانت معتبر جهت خرید ارز دیجیتال از xdgbit.com در تلگرام Xdgbit@ است و مسئولیت هر معامله‌ای با هر اکانتی، بجز اکانت ذکر شده به عهده کاربر است.

5. در حال حاضر تمام سفارشات در سایت طی حداکثر 2ساعت تکمیل می شوند.

6. پس از تکمیل سفارش و واریز به حساب درج شده توسط کاربر، امکان برگشت یا پیگیری در هیچ پول الکترونیکی یا سیستم بانکی وجود ندارد. در واریز به حساب ارزهای رمزگذاری شده، هش تراکنش یا لینک تراکنش مربوطه، در اختیارکاربر قرار داده می شود. پس از ارایه رفرنس بلاک چین به صورت هش تراکنش یا لینک تراکنش، وظیفه سایت تمام است و نحوه کار با کیف پول یا دیگر موارد تماما برعهده کاربر است.

7. واریز به طرق غیر مستقیم مانند پایا و ساتنا پس از واریز به حساب مجموعه امکان ارسال ارز دیجیتال خواهد بود.

8. از صحت آدرس کیف پول خودتان اطمینان حاصل پیدا کنید و آدرس کیف پولی که درج می‌کنید را حداقل یک مرتبه چک نمایید و صرفا به کپی کردن اکتفا نکنید.

در زمان ارسال آدرس ولت را مطابقت دهید و حتما یک مرتبه چک نمایید.

هرگونه اشتباه در ارسال ارز دیجیتال به کیف پول اشتباه به عهده کاربر است. کاربر می‌بایست ولت ارزدیجیتال خود را جهت دریافت ارز ارسال نماید.

9. کاربر موظف است اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نماید واز وارد کردن اطلاعات حساب فرد دیگری خودداری نماید .در صورت تخلف از سوی کاربر مانند استفاده از حسابهای ناشناس و جعلی یا سرقتی و... حساب کاربر معلق واز طریق مراجع رسمی ذیصلاح پیگیری میشود .

10. در زمان ارسال ارزهای دیجیتال به آدرس کیف پول xdgbit کاربر موظف است کارمزد ارسال را پرداخت نماید و تعداد نهایی واریز ارز دیجیتال با تعداد اعلامی وی مطابقت داشته باشد .مبنای محاسبه جهت واریز به حساب بانکی کاربرتعداد ارزهای دیجیتال دریافتی است.

11. قیمتی که در سایت درج شده نهایی است.

در صورت عدم قبول قیمت های درج شده کاربر باید از ثبت سفارش خودداری نمایید .

xdgbit هیچ مسیولیتی را در آینده در قبال نوسانات ارزش ارزهای دیجیتال ندارد.

12.احراز هویت

فروش ارز دیجیتال به xdgbit.com نیاز به احراز هویت ندارد.

خرید ارز دیجیتال از xdgbit.com نیاز به احراز هویت دارد و الزامی است.

داشتن معرف دو مزیت دارد

الف : تلفن ثابت الزامی نمی باشد

ب: بلوکه شدن 72 ساعته در اولین خرید لحاظ نمی گردد

بدیهی است که در صورت نداشتن معرف دو شرط فوق اعمال می شود.

ارسال عکس کارت ملی بهمراه کارت بانکی که از آن قصد واریز پول را دارید، به همراه سلفی و فیلم در واتس اپ

برای احراز هویت می‌بایست حداقل ۱۸سال داشته باشید.

کاربر می‌تواند از حساب کاربری برای خودش استفاده کند.

کاربر نباید از حساب کاربری خود برای واسطه‌گری یا امور کارگزاری شخص یا نهاد دیگری استفاده کند.

کاربر مجاز به فروش، قرض دادن، به اشتراک گذاری و یا در اختیار گذاشتن حساب خود یا اطلاعات دسترسی آن به شخص دیگری نیست.

13. هنگام فروش ارز دیجیتال به xdgbit.com، نرخی که در سایت درج شده نهایی است. در صورت عدم قبول نرخ‌های درج شده کاربر باید از ثبت سفارش خودداری نماید.

 پس از ارسال کوین باید ظرف 2 ساعت در سایت فرم فروش ثبت شود و به هر دلیلی فرم فروش در سایت پر نشود باید طی تیکت در سایت یا در واتس اپ پشتیبان در جریان قرار گیرددر غیر اینصورت مجموعه ایکس دیجی بیت مسولیت سوء استفاده توسط شخص ثالث را نمی پذیردو  بعد از 24 ساعت هم  امکان ثبت فروش مقدور نمی باشد .

جهت فروش معمولا دو ساعت پس از ارسال کوین باید مشتری فرم مربوطه را پر نماید.و یا مدیر سایت را از طریق تیکت یا واتس اپ ما مطلع نماید.

14.مبلغ ریالی تا 24 ساعت پس از تایید نهایی توسط مدیر سایت به حساب مشتری واریز میشود به جز در مبالغ بالای 200 میلیون که با مشتری هماهنگ می شود