نحوه خرید XRP

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان XRP است.

Ripple چیست؟

XRP برای ایجاد یک شبکه پرداخت و تبادل جهانی ایجاد شد. XRP که یک شرکت خصوصی است ، می خواهد بانک ها ، ارائه دهندگان پرداخت و صرافی های دیجیتال را به هم متصل کند. در سال 2012 ، XRP ،XRP Consensus Ledger را راه اندازی کرد که امروزه به آن XRP Ledger گفته می شود. ارز دیجیتال XRP بومی آن به عنوان یک پول جهانی بین چندین ارز فیات استفاده می شود. می توانید ریپل را با کارت اعتباری ، نقدی یا در ازای سایر ارزهای رمزنگاری شده در صرافی XdgBit خریداری کنید.
ارسال

نحوه خرید XRP

با واریز مستقیم ریال XRP بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید XRP در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت XRP

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل XRP با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با XRP مبادله کنید.

XRP را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید XRP را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید XRP را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش XRP به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید XRP خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی XRP

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید XRP فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن XRP خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید XRP چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری XRP
شما می توانید XRPهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله XRP
شما می توانید XRP و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای XRP ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال XRP
از XRP برای ارسال و دریافت پول در سطح جهانی از طریق فناوری XRP که توسط شبکه ای که شامل بیش از ۲۰۰ بانک ، ارائه دهندگان پرداخت و سایر شرکت ها پشتیبانی می شود ، استفاده کنید.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش XRP انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های XRP راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش XRP و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.