نحوه خرید Cardano

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان ADA است.

Cardano (ADA) چیست و چگونه خرید کنیم؟

کاردانو یک پروژه رمزارزی و بلاک چین عمومی غیر متمرکز متن باز است که قراداد هوشمندی را که شامل ویژگی های پیشرفته ای هستند را توسعه می دهد. تیم کاردانو می گوید که پلتفرم بلاک چین از فلسفه علمی و رویکرد تحقیق محور تکامل یافته است که از طریق مجموعه جهانی از مهندسان و محققان متخصص اجرا شده است. ADA یک رمز ارز فعال از پلتفرم Cardano است که برای خرید درسامانه Xdgbit در دسترس می باشد.
ارسال

نحوه خرید ADA

با واریز مستقیم ریال ADA بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید ADA در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت ADA

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل ADA با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با ADA مبادله کنید.

ADA را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید ADA را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید ADA را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش ADA به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید ADA خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی ADA

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید ADA فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن ADA خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید ADA چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری ADA
بسیاری از کاربران باانتظار افزایش ارزش ، اقدام به نگه داری ADA های خود می کنند. شما می توانید ADAهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله ADA
شما می توانید ADA و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای ADA ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال ADA
شما می توانید ADA را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید. به دلیل زمان تأیید یک ثانیه ای بلوک ها در Binance Chain تراکنش ها خیلی سریع انجام می شوند.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش ADA انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های ADA راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش ADA و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.