نحوه خرید Chainlink

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان LINK است.

Chainlink (LINK) چیست؟

Chainlink یک میان افزار مبتنی بر بلاک چین بر روی بلاک چین اتریوم است. Chainlink به عنوان پل ارتباطی بین قراردادهای هوشمند رمزنگاری شده و منابع خارج از زنجیره مانند اطلاعات داده ها ، API های مختلف وب و پرداخت های سنتی حساب بانکی عمل می کند. ارز رمزنگاری شده Chainlink LINK ، یک رمز ERC20 است و از آن برای پرداخت هزینه به اپراتورها برای عملیات شبکه مانند بازیابی و قالب بندی داده ها و سایر توابع استفاده می شود.
ارسال

نحوه خرید Chainlink

با واریز مستقیم ریال LINK بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید LINK در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت LINK

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل LINK با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با LINK مبادله کنید.

LINK را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید LINK را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید LINK را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش LINK به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید LINK خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی LINK

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید چین لینک فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن چین لینک خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید LINK چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری LINK
روش های مختلفی برای خرید LINK وجود دارد. که آسان ترین آن خرید از طریق صرافی برتر ایران (Xdgbit) است. شما می توانید LINKهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله LINK
شما می توانید LINK و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای LINK ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال LINK
Xdgbit به شما این امکان را می دهد تا LINK را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش LINK انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های LINK راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش LINK و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.