نحوه خرید BNB

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان BNB است.

BNB برای چه استفاده می شود؟

BNB توسط Binance در سال 2017 به عنوان رمز سودمندی برای تخفیف هزینه های تجارت ایجاد شد. در ابتدا به عنوان رمز ERC20 منتشر شد ، BNB از آن زمان به رمز ارز اصلی بلاک چین Binance Chain و یک رمز ارز شده با ارزش جهانی تبدیل شده است. علاوه بر این که برای تجارت و پرداخت هزینه در صرافی رمزارز Binance مورد استفاده قرار می گیرد ، BNB همچنین مورد اعتماد جامعه است و برای خرج کالاها و خدمات در تعداد بیشتری از موسسات استفاده می شود.
ارسال

نحوه خرید BNB

با واریز مستقیم ریال BNB بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید BNB در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت BNB

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل BNB با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با BNB مبادله کنید.

BNB را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید BNB را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید BNB را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش BNB به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید BNB خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی BNB

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید BNB فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن BNB خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید BNB چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری BNB
بسیاری از کاربران باانتظار افزایش ارزش ، اقدام به نگه داری BNB های خود می کنند. شما می توانید BNBهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله BNB
شما می توانید BNB و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای BNB ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال BNB
شما می توانید BNB را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید. به دلیل زمان تأیید یک ثانیه ای بلوک ها در Binance Chain تراکنش ها خیلی سریع انجام می شوند.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش BNB انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های BNB راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش BNB و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.