نحوه خرید Shiba Inu coin

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان SHIB است.

SHIB چیست؟ و چگونه باید خرید کنیم؟

شیبا که کمتر از یک سال پیش روانه بازار شد و از نژاد یک سگ نامگذاری شد ، تنها یک توکن ERC-20 است که به عنوان SHIB معامله می شود. بر اساس وب سایت SHIBA INU شیبا خود را به عنوان قاتل Dogecoin معرفی می کند.در حال حاضر ، SHIB ممکن است یک "meme coin" باشد و از ارزش یا موارد استفاده کمی برخوردار باشد. اما کارشناسان می گویند که نباید محبوبیت آن را نادیده گرفت زیرا رفتارهای طبقه جدید و رو به رشد معامله گران ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد.
ارسال

نحوه خرید Shiba Inu coin

با واریز مستقیم ریال SHIB بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید SHIB در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت SHIB

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل SHIB با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با SHIB مبادله کنید.

SHIB را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید SHIB را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید SHIB را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش SHIB به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید SHIB خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی SHIB

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید SHIB فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن SHIB خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید SHIB چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری SHIB
بسیاری از کاربران باانتظار افزایش ارزش ، اقدام به نگه داری SHIB های خود می کنند. شما می توانید SHIBهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله SHIB
شما می توانید SHIB و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای SHIB ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال SHIB
شما می توانید SHIB را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید. به دلیل زمان تأیید یک ثانیه ای بلوک ها در Binance Chain تراکنش ها خیلی سریع انجام می شوند.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش SHIB انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های SHIB راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش SHIB و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.