نحوه خرید EOS

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان EOS است.

EOS چیست؟

EOS یک پروتکل بلاک چین است که توسط شرکت خصوصی block.one توسعه یافته و در ژوئن 2018 راه اندازی شده است. این واحد از یک ارز رمزنگاری شده بومی برای تقویت عملکرد خود استفاده می کند. پروتکل EOS بیشتر ویژگی های یک کامپیوتر واقعی را شبیه سازی کرده و منابع محاسباتی را به طور مساوی بین دارندگان EOS توزیع می کند. توکن EOS هم پهنای باند و هم ذخیره سازی در بلاک چین را فراهم می کند.
ارسال

نحوه خرید EOS

با واریز مستقیم ریال EOS بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید EOS در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت EOS

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل EOS با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با EOS مبادله کنید.

EOS را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید EOS را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید EOS را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش EOS به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید EOS خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی EOS

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید EOS فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن EOS خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید EOS چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری EOS
روش های مختلفی برای خرید EOS وجود دارد. که آسان ترین آن خرید از طریق صرافی برتر ایران (Xdgbit) است. شما می توانید EOSهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله EOS
شما می توانید EOS و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای EOS ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال EOS
Xdgbit به شما این امکان را می دهد تا EOS را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش EOS انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های EOS راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش EOS و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.