نحوه خرید Ethereum

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان ETH است.

ETH چیست؟ و چگونه باید خرید کنیم؟

اتریوم یک پلتفرم محاسباتی توزیع شده منبع باز (open-source) و مبتنی بر بلاک چین است که قراردادهای هوشمند را اجرا می کند و به عنوان یکی از پایه های تأمین مالی غیر متمرکز (DeFi) و توکن های غیرقابل نفوذ (NFTs) مورد استفاده قرار می گیرد. بین اتر و اتریوم تمایز وجود دارد. در حالی که این دو نام اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند ، از نظر فنی Ether رمز واقعی است و Ethereum فناوری بلاک چین پشت رمز ارز است. امکان سرمایه گذاری مستقیم در اتریوم وجود ندارد ، اما می توانید اتر را خریداری کنید.
ارسال

نحوه خرید Ethereum

با واریز مستقیم ریال Ethereum بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید Eth در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت Ethereum

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل Eth با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با Eth مبادله کنید.

Ethereum را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید Eth را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید Eth را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش Ethereum به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید ETH خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی Ethereum

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید ETH فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن ETH خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید Ethereum چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری Ethereum
روش های مختلفی برای خرید ETH وجود دارد. که آسان ترین آن خرید از طریق صرافی برتر ایران (Xdgbit) است. شما می توانید ETHهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله Ethereum
شما می توانید ETH و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای ETH ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال Ethereum
شما می توانید ETH را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید. به دلیل زمان تأیید یک ثانیه ای بلوک ها در Binance Chain تراکنش ها خیلی سریع انجام می شوند.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش Ethereum انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های Ethereum راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش Ethereum و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.