نحوه خرید Dogecoin

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان DOGE است.

تفاوت Dogecoin (DOGE) و بیت کوین؟

دوج کوین یک ارز رمزنگاری شده است ، نوعی پول دیجیتالی است که مانند بیت کوین می تواند برای معاملات نظیر به نظیر(peer-to-peer) در یک شبکه غیر متمرکز استفاده شود. یک تفاوت اساسی: Dogecoin در ابتدا به عنوان یک شوخی با تصویری از یک سگ روی آن تاسیس شد ، در حالی که بیت کوین اثبات مفهوم اصلی بلاک چین است. ارزی که کمتر از یک سال پیش ارزش کسری از دلار را داشت ، در میان موجی از خرید که توسط پلتفرم های اجتماعی مانند Reddit و Twitter ایجاد شده بود ، چندین برابر افزایش یافته است.
ارسال

نحوه خرید Dogecoin

با واریز مستقیم ریال Dogecoin بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید DOGE در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت Dogecoin

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل DOGE با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با DOGE مبادله کنید.

Dogecoin را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید DOGE را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید DOGE را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش Dogecoin به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید DOGE خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی Dogecoin

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید DOGE فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن DOGE خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید Dogecoin چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری Dogecoin
روش های مختلفی برای خرید DOGE وجود دارد. که آسان ترین آن خرید از طریق صرافی برتر ایران (Xdgbit) است. شما می توانید DOGEهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله Dogecoin
شما می توانید DOGE و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای DOGE ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال Dogecoin
Xdgbit به شما این امکان را می دهد تا DOGE را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش Dogecoin انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های Dogecoin راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش Dogecoin و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.