نحوه خرید TRX

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان TRX است.

TRX چیست؟

TRON یک سیستم عامل مبتنی بر بلاک چین است که بیش از 100 میلیون کاربر دارد. هدف آن ایجاد زیرساخت برای اینترنت غیر متمرکز است ، ترون یک قابلیت سازگاری برای قراردادهای هوشمند اتریوم را ارائه می دهد. TRON در جولای سال 2018 یک سرویس اشتراگ گذاری فایل به صورت نظیر به نظیر با بیش از 170 میلیون کاربر ماهانه ایجاد کرد.
ارسال

نحوه خرید TRX

با واریز مستقیم ریال TRX بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید TRX در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت TRX

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل TRX با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با TRX مبادله کنید.

TRX را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید TRX را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید TRX را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش TRX به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید TRX خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی TRX

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید TRX فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن TRX خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید TRX چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری TRX
بسیاری از کاربران باانتظار افزایش ارزش ، اقدام به نگه داری TRX های خود می کنند. شما می توانید TRXهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله TRX
شما می توانید TRX و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای TRX ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال TRX
شما می توانید TRX را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید. به دلیل زمان تأیید یک ثانیه ای بلوک ها در Binance Chain تراکنش ها خیلی سریع انجام می شوند.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش TRX انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های TRX راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش TRX و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.