نحوه خرید Polkadot

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان DOT است.

Polkadot (DOT) چیست؟

DOT رمز اصلی شبکه Polkadot است که دارای سه عملکرد کلیدی در این پلتفرم است ، یعنی مدیریت شبکه ، اداره شبکه و ایجاد پاراچین با اتصال DOT. ارزش آن رو به افزایش است زیرا DOT چندین زنجیره را در یک شبکه واحد متصل می کند و امکان انجام معاملات موازی و تبادل داده بین زنجیره ها با ضمانت های امنیتی را فراهم می آورد.
ارسال

نحوه خرید Polkadot

با واریز مستقیم ریال DOT بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید DOT در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت DOT

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل DOT با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با DOT مبادله کنید.

DOT را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید DOT را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید DOT را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش DOT به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید DOT خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی DOT

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید پولکادات فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن پولکادات خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید DOT چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری DOT
روش های مختلفی برای خرید DOT وجود دارد. که آسان ترین آن خرید از طریق صرافی برتر ایران (Xdgbit) است. شما می توانید DOTهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله DOT
شما می توانید DOT و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای DOT ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال DOT
Xdgbit به شما این امکان را می دهد تا DOT را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش DOT انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های DOT راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش DOT و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.