نحوه خرید ETHBULL ( اتربال ، 3X Long Ethereum Token )

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان و تنها صرافی ایرانی که خرید و فروش آنلاین 3X Long Ethereum Token را امکان پذیر کرده است.

خرید 3X Long Ethereum Token از صرافی Xdgbit

در حال حاضر XdgBit تنها صرافی اتربال ایرانی است به این معنا که تنها صرافی ایرانی است که امکان خرید و فروش ETHBULL را برای کاربران خود فرآهم کرده است. XdgBit یا صرافی ETHBULL با فراهم کردن بستری مناسب و کاربر پسند، خرید و فروش و تبدیل اتر بال را به ارزهای دیگر را بسیار آسان نموده است.
ارسال

نحوه خرید اتربال

با واریز مستقیم ریال ETHBULL بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید ETHBULL در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت ETHBULL

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل ETHBULL با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با ETHBULL مبادله کنید.

ETHBULL را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید ETHBULL را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید ETHBULL را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش اتربال به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید ETHBULL خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

اتربال یا اتربول کدام درست است؟

اتربال یا اتربول هر دو درست هستند زیرا در برگردان عبارات انگلیسی به فارسی حروف انگلیسی را با آوای آن می توان جایگزین کرد و یا معادل تلفظ آن را به فارسی نگارش کرد.

از کجا ETHBULL بخرم؟

صرافی XdgBit خرسند است به استحضار برساند که به عنوان اولین صرافی اتربول ایرانی از این پس امکان خرید و فروش اتربال ETHBULL ( 3X Long Ethereum Token ) برای کاربران فرآهم گردیده است.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی 3X Long Ethereum Token

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید ETHBULL فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن ETHBULL خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید ETHBULL چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری ETHBULL
بسیاری از کاربران باانتظار افزایش ارزش ، اقدام به نگه داری ETHBULL های خود می کنند. شما می توانید ETHBULLهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله ETHBULL
شما می توانید ETHBULL و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای ETHBULL ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال ETHBULL
شما می توانید ETHBULL را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید. به دلیل زمان تأیید یک ثانیه ای بلوک ها در Binance Chain تراکنش ها خیلی سریع انجام می شوند.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش ETHBULL انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های ETHBULL راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش ETHBULL و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.