نحوه خرید Chiliz Coin

صرافی آنلاین XdgBit بهترین مکان برای خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری آسان CHZ است.

CHZ Coin چیست؟

Chiliz Coin (CHZ) یک ارز دیجیتالی مبتنی بر اتریوم است که هدف آن تقویت اکوسیستم بلاک چین برای ورزش ، ورزش های الکترونیکی و سرگرمی است. Chiliz تیم های ورزشی و سایر سازمان ها را قادر می سازد تا Fan Token خود را ایجاد کنند ، که می تواند به عنوان وسیله مبادله در جامعه مورد استفاده قرار گیرد. شرکت ها و تیم های ورزشی که Fan Token خود را صادر می کنند می توانند طرفداران خود را با کالاها ، هدایا و تجربیات منحصر به فرد در اکوسیستم Chiliz فعال کنند.
ارسال

نحوه خرید CHZ

با واریز مستقیم ریال CHZ بخرید

با استفاده از روش های واریز مستقیم شامل کارت به کارت،حواله بانکی،واریز به حساب،پایا و ساتنا حساب ریالی خود را در صرافی XdgBit را شارژ نموده و از مبلغ ریالی خود جهت خرید چیلیز در سامانه آنلاین صرافی XdgBit استفاده نمایید.

تجارت CHZ

آیا رمزارزهای متنوعی در کیف پولهای خود دارید؟ صرافی XdgBit از بازارهای حرفه ای تبادل CHZ با سایر ارزهای رایج پشتیبانی می کند و می توانید با بهترین نرخ های بازار ، سایر رمزارزهای خود را با CHZ مبادله کنید.

CHZ را با پرداخت آنلاین بخرید

مستقیما میتوانید CHZ را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سامانه صرافی XdgBit خریداری نمایید. ما بهترین روش خرید CHZ را با استفاده از کارت های بانکی فرآهم نموده ایم.

خرید و فروش CHZ به صورت ( 7*24 )

صرافی آنلاین XdgBit بدون وقفه با آپ تایم 99.99 درصد ، 7روزهفته و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید CHZ خود را در هر زمان و هر مکان خریداری ویا به فروش برسانید.

صرافی XdgBit: سامانه ای جهت معاملات جهانی CHZ

سرعت
موتور تطبیق معاملات صرافی آنلاین XdgBit تا 100،000 سفارش در دقیقه پشتیبانی می کند. این اطمینان می دهد که تجربه تجارت رمز ارز شما همواره سریع و قابل اعتماد باشد.
سادگی
تجارت رمز ارز در سامانه صرافی آنلاین XdgBit آسان و شهودی است. برای خرید CHZ فقط به چند مرحله نیاز دارید.به ساده ترین روش ممکن CHZ خود را خرید و فروش نمایید.
امنیت و قابلیت اعتماد
میلیون ها کاربر رمز ارز جهانی به ویژگی های محافظت از حساب ما مانند معماری سیستم چند لایه و چند خوشه ای و SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) اعتماد دارند.
حجم معاملات
صرافی آنلاین XdgBit بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در تبادل رمز ارز در ایران را دارا می باشد

بعد از خرید CHZ چه کاری می توانید انجام دهید

ذخیره/نگه داری ذخیره/نگه داری CHZ
بسیاری از کاربران باانتظار افزایش ارزش ، اقدام به نگه داری CHZ های خود می کنند. شما می توانید CHZهای خود را با خیال راحت در حساب XdgBit خود یا در کیف پول های معتبر مانند اتمیک ( Atomic ) ، کوینومی ( Coinomi ) و به زودی کیف پول XdgBit نگه داری کنید.
معامله معامله CHZ
شما می توانید CHZ و بیش از 150 رمز ارز دیگر را در بستر معاملاتی سریع و امن XdgBit معامله کنید. XdgBit چندین جفت ارز را برای CHZ ارائه می دهد تا نیاز شما را برآورده نماید.
ارسال ارسال CHZ
شما می توانید CHZ را بصورت آنلاین بخرید و برای هر کسی و هر مکان ارسال کنید. به دلیل زمان تأیید یک ثانیه ای بلوک ها در Binance Chain تراکنش ها خیلی سریع انجام می شوند.
سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه رمز ارزها، از جمله اقداماتی که برای خرید و فروش CHZ انجام می شود در معرض ریسک بالایی است. صرافی XdgBit با ارائه روش های آسان و سریع خیال شما را از بابت امنیت در خرید و فروش های CHZ راحت و آسوده می نماید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد هر رمز ارز ارائه شده در بازار های صرافی آنلاین XdgBit توضیحات لازم و کافی را به کاربرانمان ارائه نماییم و کاربران را از ریسک های آن آگاه سازیم اما در قبال نتایج حاصل از خرید و فروش CHZ و یا نگه داری آن توسط شما مسئولیتی نداریم. این صفحه و هرگونه اطلاعات موجود درآن به معنای خرید رمز ارز خاصی نخواهد بود.