از صرافی‌هایی که آدرس، اطلاعات و دفتر فیزیکی ندارند، دوری کنید

از صرافی‌هایی که آدرس، اطلاعات و دفتر فیزیکی ندارند، دوری کنید

فعالان حوزه رمزارز در ایران پارامتر‌هایی برای تشخیص صرافی‌های معتبر خرید و فروش رمزارز معرفی می‌کنند و معتقدند این حوزه در ایران نیازمند فیلترگذاری و مجوزدهی با حضور کارگروهی از افراد معتبر این حوزه است.

هشدار انجمن بلاک چین در خصوص دوری کردن از صرافی های بدون دفتر فیزیکی و آدرس و شماره تلفن

هشدار انجمن بلاک چین در خصوص دوری کردن از صرافی های بدون دفتر فیزیکی و آدرس و شماره تلفن

هشدار انجمن بلاک چین : "از صرافی‌هایی(exchange) که آدرس، اطلاعات(information) و دفتر فیزیکی ندارند، دوری کنید"


چگونه یک صرافی رمزارزی معتبر را از غیر معتبر شناسایی کنیم؟


به گفته انجمن بلاک چین: «ناشناخته بودن تیم و یا شخصیت حقوقی پشت پلتفرم، عدم حضور مدیران و نفرات اصلی مجموعه در رویدادها و پنل‌های چالشی و شبکه‌های اجتماعی، عدم عضویت در نهادهای صنفی و علمی (مانند سازمان نصر، انجمن فین تک و انجمن بلاکچین ایران)،‌ استفاده از محتوی تبلیغاتی اغوا کننده و دروغین پیرامون سرمایه گذاری در بازار رمزارزها، می‌توانند زنگ خطری برای کار با یک پلتفرم باشند.»


امین بنی عامر، کارشناس حوزه رمزارز در این باره می گوید: «کاربر در زمان انتخاب یک پلتفرم، باید در خصوص اداره کنندگان آن تحقیق کند. حوزه رمزارزها جامعه فعالان پررنگی دارد و شناخته شدن در این حوزه بسیار حائز اهمیت است.»


وحید والی، مدیرعامل هلدینگ نیک اندیش نیز معتقد است:‌ «داشتن دفتر فیزیکی و قابل مراجعه و همچنین مشخص بودن صاحبان یک صرافی به علاوه حسن شهرت آن از موارد مهمی است که باید در نظر گرفت.»


منبع:

انجمن بلاک چینblockchain ایرانمشتریان گرامی صرافی xdgbit.com مفتخر به ارائه خدمات شفاف و قانونمند در طول بیش از پنج سال فعالیت خود می باشد.


صرافی xdgbit.com ( ایکس دی جی بیت) به جهت رعایت حقوق مشتریان، از روز اول فعالیت خود با شفافیت کامل و در قالب دفتر کاری معتبر و دارای آدرس، تلفن و پشتیبانی 24 ساعته در جهت کسب رضایت مشتریان خود کوشیده است و همواره اطمینان شما مشتریان عزیز را سرمایه خود می داند.


صرافی ایکس دی جی بیت هم اکنون دارای مکانی ثابت واقع در ایران، مشهد مقدس، میدان شهدا، خیابان امام خمینی، کوچه ثبت، برج تجاری و اداری مرمر می باشد.

شماره تماس و پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته 09393010899